www.Elzab-Delta.pl
Kasa fiskalna Elzab Delta Max

Kasa fiskalna Elzab Delta Max E

Kasa fiskalna najnowszej generacji, która znajdzie zastosowanie w średnich i dużych przedsiębiorstwach. Elzab Delta Max E została wyposażona w moduł elektronicznej kopii paragonów, dzięki czemu samoistnie archiwizuje dane o prowadzonej sprzedaży. Komfort pracy przy użyciu tej kasy gwarantują także 2 ekrany, klienta i operatora, wydajny mechanizm drukujący, rozbudowany system zarządzania kasjerami i rozbudowana klawiatura z 50 przyciskami funkcyjnymi. Co więcej, Delta Max E jest oferowana w 2 wersjach, z różną wielkością bazy towarowej - 40 959 lub 61 439 PLU. Sięgnij po wariant kasy uznanej marki Elzab, który będzie dostosowany do potrzeb Twojego biznesu.

Elektroniczna kopia paragonów na karcie pamięci microSD - bezpiecznie i komfortowo!

Za sprawą Delta Max E nie będziesz musiał składować mnóstwa papierowych wydruków. Kasę wyposażono w moduł elektroniczny, który zapisuje kopie paragonów fiskalnych w formie cyfrowej. Dzięki temu urządzenie zaoferuje nie tylko większy komfort pracy, ale także mniejsze koszty eksploatacji oraz bezpieczeństwo danych. Kasa z elektroniczną kopią paragonów wymaga używania jedynie jednej rolki papieru, a informacje przechowywane na karcie pamięci będziesz mógł zarchiwizować na komputerze lub innym nośniku, np. na płycie DVD. Zacznij korzystać z nowoczesnego rozwiązania technologicznego.

Wybierz wariant wielkości bazy towarowej

Kasa Delta Max E jest oferowana w 2 wersjach, z różną liczbą pozycji w bazie towarowej: 40 959 albo 61 439 PLU. Dzięki temu urządzenie sprawdzi się świetnie nie tylko w średnich i dużych firmach, ale także w przedsiębiorstwach, które zakładają stałe zwiększanie asortymentu. Definiowanie pozycji towarowych jest bardzo proste i może być wykonywane zarówno z poziomu kasy, jak i przy pomocy komputera. Już dziś zamów wariant modelu Delta Max E, który spełni oczekiwania Twojego biznesu.

Wydajna i wytrzymała technologia wydruku paragonów

Kasa marki Elzab posiada wytrzymały mechanizm drukujący, który wystawia paragony z prędkością 66,5 mm/s. Dzięki temu Delta Max E pozwala na sprawne prowadzenie handlu. Co więcej, kasa korzysta z papieru termicznego o długości 80 m, więc nie będziesz musiał zbyt często przerywać pracy, aby wymienić materiały eksploatacyjne. Kiedy już przyjdzie ten moment, zainstalowanie rolki zajmie Ci jedynie chwilę!

Zaprogramujesz do 94 skrótów

Potrzebujesz zaawansowanej technologicznie kasy fiskalnej, która zaoferuje Ci używanie wielu programowalnych klawiszy? Wybierz model Delta Max E! Urządzenie zostało wyposażone w rozbudowaną klawiaturę, która zawiera aż 50 klawiszy szybkich. Dzięki temu będziesz mógł zarówno prowadzić błyskawiczną sprzedaż popularnych elementów asortymentu, jak i zdefiniujesz bezpośredni dostęp do najważniejszych funkcji, m.in. wydruku raportów fiskalnych. Postaw na kasę rejestrującą, która zaoferuje pracę sprawną, jak nigdy dotąd!

Doskonale współpracuje z urządzeniami peryferyjnymi

Model Delta Max E będzie jednym z najważniejszych elementów w większości systemów sprzedaży. Kasa obsługuje wiele interfejsów komunikacyjnych, m.in. LAN i RS-232, a także umożliwia wybór złącza do transmisji danych. Delta Max E doskonale sprawdza się w czasie współpracy z komputerem, wagą, terminalem do kart płatniczych, drukarką zamówień, czytnikiem kodów kreskowych oraz szufladą na pieniądze. Stwórz wszechstronny system zarządzania sprzedażą!

2 przejrzyste wyświetlacze - klienta i użytkownika

Elzab Delta Max E jest funkcjonalną kasą systemową, która zagwarantuje nie tylko możliwość korzystania z wielu praktycznych funkcji, ale także uznanie w oczach klientów. Urządzenie wyposażono w 2 wyświetlacze - nabywcy i sprzedawcy (alfanumeryczny LCD) - dzięki czemu zapewnia dostęp do czytelnych informacji o przebiegu sprzedaży. Co więcej, Elzab Delta Max E jest również oferowana w wariancie z ekranem graficznym dla klienta (umieszczonym na wysięgniku).

System zarządzania uprawnieniami operatorów

Delta Max E pozwoli Ci na sprawne i skuteczne zarządzanie pracą sprzedawców. Urządzenie oferuje korzystanie z systemu uprawnień użytkowników, dzięki któremu przyporządkujesz pracownikom odpowiednie funkcje. Pozwoli Ci to nie tylko odpowiednio zabezpieczyć stanowisko pracy, ale także szybko rozliczyć sprzedawców oraz zmiany. Co więcej, w ustawieniach kasy można skonfigurować czas, po jakim nastąpi samoistne wylogowanie użytkownika, jeśli jest on nieaktywny i nie ma otwartego paragonu.

Obsługuje systemy lojalnościowe i promocje

Kasa Delta Max E zaoferuje Ci korzystanie z praktycznych funkcji dotyczących rabatowania. Przy pomocy tego modelu skonfigurujesz warunki promocji, np. dla konkretnego elementu asortymentu, grupy towarów albo całego paragonu. Urządzenie obsługuje też karty rabatowe z kodem kreskowym, co pozwoli Ci wprowadzić efektywny system lojalnościowy. Trudno o drugą tak wszechstronną kasę systemową. Delta Max E już teraz może być Twoja!

Zamów on-line

Zamów on-line

Wypełnij formularz on-line i zamów
kasę fiskalną Elzab Delta Max!

Zamów

Zapytaj

Zapytaj

Wypełnij krótki formularz, a nasz eskpert udzieli Ci niezbędnych informacji.

Zapytaj

Podobne produkty

Kasa fiskalna Posnet Revo

Kasa fiskalna
Posnet Revo

Zobacz więcej
Polskie Centrum Kas Fiskalnych - Technologie Sprzedaży

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Regulaminem.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

Zamknij